GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Kaffe-/ teservis 10695021
*
nr 1069 5021
Kaffe-/ teservis
Rosenthal, ca 35 del
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 19:00:06
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
23/10 14:04:15
1
Vinnande bud
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffe- rosenthal tekopp tekoppar teservis
-
7112 Assietter
10 st, Arabia, Taika. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20
-
7066 Kaffe & mockak..
31 delar, Rosenthal, floral dekor
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52
-
7336 Kaffegods
Den Kongelige Porcelainsfabrik / Bing & Grøndahl, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:11
-
2049 Kaffeservis
27 delar, Gustavsberg, Guldstjerna
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:34
-
6235 Kaffeservis
Goebel, 14 del
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20
-
2045 Kaffeservis
Karin Björquist (1927-2018), Sverige, 9 delar, "Ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 18:44
*
Kaffe-/ teservis
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5021
Kaffe-/ teservis
Rosenthal, ca 35 del
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
23/10 14:04:15 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: kaffe- rosenthal tekopp tekoppar teservis
-
7112 Assietter
10 st, Arabia, Taika. Diameter: 20 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20 -
7066 Kaffe & mockak..
31 delar, Rosenthal, floral dekor
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:52 -
7336 Kaffegods
Den Kongelige Porcelainsfabrik / Bing & Grøndahl, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:11
-
2049 Kaffeservis
27 delar, Gustavsberg, Guldstjerna
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 20:34 -
6235 Kaffeservis
Goebel, 14 del
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
13 maj kl 20:20 -
2045 Kaffeservis
Karin Björquist (1927-2018), Sverige, 9 delar, "Ko..//
Auktionen avslutas
om två veckor
20 maj kl 18:44